Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - Priorytet 1

2017
Biblioteka w Krokowej wraz z filiami wzbogaciła się o nowy księgozbiór dzięki dofinansowaniu z programu MKIDN oraz Biblioteki Narodowej : Program Wieloletni "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Kwota dofinansowania: 8 700 zł.

2018
Gminna Biblioteka Publiczna w Krokowej uzyskała dofinansowanie w wysokości 8 200 zł na zakup nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa. Program Wieloletni "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" - Priorytet 1. Nowo zakupiony księgozbiór dostępny jest w naszych bibliotekach od września bieżącego roku.

2019
Dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" - Priorytet 1, w bieżącym roku wyniosło 10 730 zł. Zakupiono 556 książek, które zostały opatrzone pieczątką: "Zrezalizowano ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa".

2020
Ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" - Priorytet 1 otrzymaliśmy dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych w kwocie 9.500 zł. Zakupiliśmy 418 książek, które zostały opatrzone pieczątką "Zrealizowano ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa".

2021

Biblioteka w Krokowej zakupiła 441 nowych książek dzięki dofinansowaniu z programu MKIDN : Program Wieloletni "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Kwota dofinansowania: 10 000 .

2022

Dzięki dofinansowaniu z programu MKIDN : Program Wieloletni "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych nasze biblioteki wzbogaciły się o 305 najnowszych pozycji książkowych. Kwota dofinansowania wyniosła 8 000 .

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Dane adresowe:

Gminna Biblioteka Publiczna